O nas

AGENCJA MEDIOWA

Jesteśmy agencją mediową zajmującą się pozyskiwaniem efektywnego ruchu na strony naszych klientów. Wykorzystujemy w swoich działaniach wszystkie dostępne kanały i narzędzia które w danym momencie spełniają najlepiej założenia kampanii.

Przy każdej kampanii najpierw definiujemy cele wspólnie z klientem. Na tej podstawie tworzymy strategię działań i przygotowujemy mediaplan.

Nigdy odwrotnie.

 

LEJEK MARKETINGOWY

Prowadzimy kompleksowe działania wspierające budowanie obecności marki na rynku. 

Poszczególne etapy tzw. lejka marketingowego wymagają realizacji odrębnych taktyk, a spójna strategia wdrożona konsekwentnie może dać właściwe rezultaty na każdym z etapów. 

ŚWIADOMOŚĆ

ZAINTERESOWANIE

INTENCJA ZAKUPU

LEAD

SPRZEDAŻ

OUTREACHING

PROSPECTING

AUDIENCE BUYING

DYNAMIC OFFERING

REMARKETING

W początkowych etapach promocji produktu lub usługi istotne są działania zasięgowe czyli tzw. outreaching. W toku intensyfikowania działań i wzrostu świadomości marki, należy rozpocząć targetowanie do osób zainteresowanych w ostatnim okresie daną ofertą a także intensyfikować działania w oparciu o aktualne intencje zakupowe. Końcowy etap to intensyfikacja działań pro-sprzedażowych takich jak dynamiczne dopasowanie konkretnych produktów na kreacjach czy remarketing. 

MARKETING + SPRZEDAŻ

Sukces rynkowy produktu lub usługi wymaga umiejętnego połączenia działań marketingowych i sprzedażowych. W Bidlab wspieramy naszych Klientów w budowaniu efektywnych strategii marketingowych. Równoległe prowadzenie działań sprzedażowych przez Klienta pozwala osiągnąć właściwe synergie prowadzące do właściwych rezultatów. 

Marketing nie zastąpi sprzedaży, ale jest w stanie efektywnie ją uzupełniać.

 

© 2019 Bidlab. All rights reserved.